Tuin- en Gazonmix

Tuin & Gazonmix

Tuin en gazonmix is een kant en klare plant en zaaigrond.

Je kan hem enerzijds gebruiken voor het vullen van plantgaten voor de aanplanting van bomen, heesters, struikgewas, hagen en haagplanten enz. Anderzijds zoals zijn naam het omschrijft is hij ook uiterst geschikt om gras in te zaaien, of als voedingsbodem om graszoden op te plaatsen.

 

Voordelen van Tuin & gazonmix:

- Tuin & Gazon-mix is vrij van stenen en andere onzuiverheden is zeer fijn en makkelijk open te spreiden.

- Je kan Tuin & Gazon-mix mengen met je bestaande grond of gewoon een laag bovenop de bestaande grond plaatsen en er rechtstreeks in zaaien.

Tip: bij het aanleggen van een gazon d.m.v. zaaien of het plaatsen van graszoden best steeds een Gazon-meststof gebruiken met voldoende stikstof, kalk strooien is niet nodig.

Verkrijgbaar los gestort per 0.5/ 0.75/ 1m3
In big bag van 1 m3
In midi bag van 0.5 m3
Zowel voor afhaling als levering mogelijk, levering in bulk vanaf 5m3.

Productinfo:

Grond verrijkt met compost en NPK-Meststof

Grond (60%) verrijkt met groencompost (30%), wit zand (10%), NPK-meststof
Npk-Meststof bevatten Magnesium en Zwavel 12-0-20+3MgO+7SO3
Ontheffingsnummer EM036-LH

Door het 2 x zeven bekomen we een product van uitzonderlijke kwaliteit en fijnheid.

Het soortelijk gewicht is ongeveer 1200 kg/m3

 

Hoe wordt mijn bestelling geleverd? 

Wij leveren alle formaten bags, splitplaten en paletten met een kraanwagen. We kunnen uw bestelling tot 5 meter rondom de vrachtwagen lossen. Heeft u twijfels over de bereikbaarheid van de losplaats neem dan contact met ons op.

 Wanneer wordt mijn bestelling geleverd? 

Binnen 5 werkdagen na bestelling 

U wordt bericht, 1 dag voor levering tussen +/- 15u en 21u, in welk dagdeel uw bestelling geleverd zal worden. Dit is een inschatting van het bezorgmoment en kan licht afwijken!

Tip: plan de werkzaamheden niet de dag van de levering zelf, maar pas de dag erna. Gezien de toenemende verkeersdrukte kunnen levertijden soms afwijken van het vooropgestelde tijdslot.

Duidt aan, bij het afsluiten van uw bestelling, hoe u graag op de hoogte wenst te worden gehouden (e-mail, telefoon, sms of whatsapp).

Indien u de losplaats duidelijk kan omschrijven in het daarvoor bestemde vak “opmerking”, hoeft u niet aanwezig te zijn tijdens de levering. Onze ervaren chauffeurs zullen steeds het mogelijke doen om uw bestelling zo correct mogelijk af te leveren. 

Losgestort

Aan de hand van uw postcode kan u eenvoudig berekenen wat uw gewenste hoeveelheid bij u thuis bezorgd kost.

We leveren losgestorte leveringen met eigen kipwagen vanaf 5 m³, vaak is dit voordeliger gezien de verpakkingskost van de big bags overbodig wordt. Tot 12 m³ kunnen we met een compacte vrachtwagen vrijwel op iedere losplaats geraken. Heeft u meer dan 12 m³ nodig dan wordt dit met een trekker + oplegger geleverd, deze heeft een grotere draaicirkel en is beperkter in wendbaarheid, twijfelt u over de toegankelijk van de losplaats neem dan contact met ons op.

Komt u graag afhalen? Kies dan “Afhalen”.

Het is niet noodzakelijk om voor afhaling vooraf te bestellen of reserveren, kom gerust langs u kan hier ons assortiment live bekijken en alsnog inspiratie opdoen en uw keuze maken, onze medewerkers zullen u graag te woord staan, en laden het door u gewenste product in uw aanhang of bestelwagen.

Betalen kan met bancontact, master en visa card, ecocheques of cash.

 

 

Eurocompost garden products Tuin- en Gazonmix 1m³
Eurocompost garden products
Tuin- en Gazonmix 1m³
Tuin- en Gazonmix 1m³
€47,00
Eurocompost garden products Tuin- en Gazonmix Big bag 1m³
Eurocompost garden products
Tuin- en Gazonmix Big bag 1m³
Tuin- en Gazonmix Big bag 1m³
€62,00
Eurocompost garden products Tuin- en Gazonmix  Midi bag 0.75m³
Eurocompost garden products
Tuin- en Gazonmix Midi bag 0.75m³
Tuin- en Gazonmix Midi bag 0.75m³
€48,00